PLAN DOWOZÓW NA FERIE ZIMOWE 2020- I TYDZIEŃ DO SP W GRUPIE

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie zapisani na zajęcia mogą dojechać do szkoły autobusem szkolnym zgodnie z załączonym harmonogramem dowozów –> harmonogram.

Zmiana numeru rachunku bankowego do wpłat za obiady

Uwaga, od dnia 7.01.2020r zmienił się numer rachunku bankowego, na który należy dokonywać wpłat za obiady szkolne. Bardzo prosimy o dokonywanie wpłat na konto:

Samorządowa Administracja Placówek Oświatowych
Nr konta: 82 8168 0007 0016 9996 2000 0001
W tytule proszę wpisać nazwisko i imię ucznia, klasę oraz miesiąc, za który dokonuje się wpłaty.

Kiermasz świąteczny

W piątek 12 grudnia 2019r. o godzinie 11:30 na parterze odbędzie się kiermasz świąteczny. Będzie wówczas możliwość zakupienia ozdób oraz kartek świątecznych.

Szkolny seans filmowy

Dnia 29.11.2019 od godziny 16:00 do 20:00 odbędzie się szkolny seans filmowy.
Do wejścia uprawnia bilet, który będzie można wygrać podczas losowania w dniu 27.11.2019r.
W trakcie seansu czeka na was sporo atrakcji.
Więcej informacji w regulaminie

Kalendarium zdarzeń na najbliższy miesiąc

W listopadzie odbędzie się audycja z okazji święta Odzyskania Niepodległości, Słodka Kawiarenka, Żywioły kultur, kiermasz książek, Andrzejki. Bliższe szczegóły w załączniku.

KONKURS UWAGA! Wygrajmy 1000 książek dla SP w Grupie!!!

Ruszył konkurs, w którym do wygrania jest 1000 książek dla szkolnej biblioteki. Zadanie jest bardzo proste. Wystarczy raz dziennie oddać głos na naszą szkołę, w aplikacji mobilnej Empiku (do ściągnięcia na telefon z Androidem lub z Apple OS). Instalujemy aplikację na telefonie rejestrujemy się i oddajemy raz dziennie głos na nasza szkołę: Szkoła Podstawowa im.16. Pułku Ułanów Wielkopolskich w Grupie. Więcej informacji na stronie empik.
Zachęćcie znajomych i rodzinę, z waszym zaangażowaniem na pewno się uda spełnić nasze marzenie

Zmiana wykazu odwozów ze SP w Grupie

Od 1 października zmienia się wykaz odwozów. Prosimy o zapoznanie się z nim w zakładce Dokumenty.

Uroczystość patriotyczno-religijna w Mniszku

Z okazji 80 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej w miejscu zbiorowej mogiły w Mniszku gm. Dragacz w dniu 15 września 2019 roku o godzinie 15.00 odbędzie się uroczystość patriotyczno-religijna, na którą zaprasza Wójt Gminy Dragacz.

Święto Szkoły

W poniedziałek 9.09.2019r. obchodzić będziemy 65-lecie szkoły. W tym dniu obowiązuje strój galowy. Uczniowie z Osiedla Cywilnego przychodzą na 9:00 bezpośrednio pod Kaplicę w Grupie. Pozostali przychodzą do szkoły na godzinę 8:00 (godziny przywozów bez zmian). W tym dniu nie ma lekcji. Czeka nas mnóstwo atrakcji. Przewidywane zakończenie dnia o godzinie 12:40.

Planowane odwozy w tym dniu:
Autobus szkolny o 12:50 – stolarnia- Fletnowo;
Autobus szkolny o 13:20 – leśne domki, Nowe Marzy, Mniszek;
Autobus A1 o 12:50 – Górna Grupa: Bar, Pocztowa, Jagienka;
Autobus A1 o 13.20 – Dolna Grupa OZ, kierunek Wielkie Stwolno;

_______________________________________________________________________

Stypendia

SAMORZĄDOWA ADMINISTRACJA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W DRAGACZU informuje, iż od 02.09.2019 r. do 16.09.2019 r.
w pokoju nr 13 w Urzędzie Gminy będą przyjmowane WNIOSKI NA STYPENDIUM SZKOLNE NA ROK SZKOLNY 2019/2020.

Wniosek do pobrania dostępny jest w pokoju nr 13 w Urzędzie
Gminy.