Pracownicy szkoły

Dyrektor                 Piotr Kowalski – język angielski

Wicedyrektor        Anna Klucznik – edukacja informatyczna

Sekretarz szkoły   Marzena Gierczak

Nauczyciele:

Binder Tomasz  – wychowanie fizyczne, technika

Całka Agnieszka – edukacja wczesnoszkolna

Cebula Elżbieta – edukacja wczesnoszkolna, etyka

Chwaszczyńska Anna – edukacja wczesnoszkolna, przyroda

Czerski Jacek – język angielski, historia

Dorau Katarzyna – język angielski

Dziedzic Magdalena – matematyka, informatyka, edukacja informatyczna

Frygier Anna – psycholog

Gehrke Alina – religia

Gędziarska Anna – edukacja wczesnoszkolna

Gizot Beata – matematyka, religia

Grzybowski Daniel – muzyka, świetlica

Jandernal Piotr – wychowanie fizyczne

Jaworowska Agnieszka – plastyka, edukacja wczesnoszkolna, technika

Jaworowski Jakub – wychowanie fizyczne, technika

Kapyś Ewa – język polski, edukacja wczesnoszkolna

Karwowski Bartłomiej – informatyka, edukacja informatyczna, fizyka, technika, edukacja dla bezpieczeństwa

Klimacka Dominika – język angielski, muzyka, plastyka

Kochanowska Agnieszka – religia, geografia

Kossowski Wojciech – język angielski,

Krawański Krystian – geografia, przyroda

Król Sara – logopedia

Malinowska Karolina – matematyka, fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa, informatyka, edukacja informatyczna

Mańczak Katarzyna – edukacja wczesnoszkolna, świetlica

Michna Damian – historia, wiedza o społeczeństwie, wychowanie do życia w rodzinie, etyka

Mikołajczak-Wiśniewska Anna –  biologia, przyroda, chemia, geografia

Paczkowska Anna – język niemiecki

Prokopowicz Hanna – religia, język polski

Rasmus Iwona – edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne, świetlica

Sałagan Karolina – edukacja wczesnoszkolna

Sapela Iwona – język polski, biblioteka

Sikorska Magdalena – język polski, biblioteka, historia

Stramowska Anna – biblioteka, język polski jako obcy, język polski, wiedza o społeczeństwie, edukacja wczesnoszkolna,

Stryjakowska Agnieszka – język polski

Szmelcer Marta – język niemiecki

Szwaradzka Carmen – religia

Szydłowska Edyta – technika, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe, edukacja wczesnoszkolna, plastyka, biologia, przyroda

Ułasiuk Ilona – chemia, matematyka

Wolniak Monika – pedagog szkolny

Zamyślewska Aleksandra – edukacja wczesnoszkolna

Pracownicy niepedagogiczni

Bendyk Anna

Celegrat Beata

Ciechanowska Grażyna

Gliniecka Grażyna

Grosiak Marcin

Guzowska Sabina

Kantak Monika

Lehman Anna

Malinowska Aleksandra

Markowska Beata

Nowaczyk Justyna

Nowakowska Gabriela

Saiibzhanova Roza

Wilczarska Wioletta