Kadra nauczycielska

Dyrektor                 Piotr Kowalski – język angielski

Wicedyrektor        Anna Klucznik – zajęcia komputerowe

Sekretarz szkoły   Marzena Gierczak

Nauczyciele:

Tomasz Binder – wychowanie fizyczne, technika

Agnieszka Całka – edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Cebula – edukacja wczesnoszkolna, etyka

Anna Chwaszczyńska – edukacja wczesnoszkolna, przyroda

Jacek Czerski – język angielski, historia, etyka

Katarzyna Dorau – język angielski

Agnieszka Dreger – język angielski

Magdalena Dziedzic – matematyka, zajęcia komputerowe

Alina Gehrke – religia

Beata Gizot – matematyka, religia

Mariola Gołota – edukacja wczesnoszkolna

Beata Goralewska-Skambara – psycholog

Daniel Grzybowski – muzyka

Piotr Jandernal – wychowanie fizyczne

Dorota Jankowska – edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Jaworowska – plastyka, etyka

Jakub Jaworowski – wychowanie fizyczne, technika

Ewa Kapyś – język polski

Bartłomiej Karwowski – informatyka

Dominika Klimacka – język angielski, muzyka

Krystian Krawański – geografia, świetlica

Agnieszka Kochanowska – religia (urlop)

Lucyna Magerska – język polski jako obcy

Karolina Malinowska – fizyka, edukacja dla bezpieczeństwa

Katarzyna Mańczak – edukacja wczesnoszkolna

Damian Michna – historia, wychowanie do życia w rodzinie

Romuald Piecuch – religia

Hanna Prokopowicz – religia

Iwona Rasmus – edukacja wczesnoszkolna

Karolina Sałagan – edukacja wczesnoszkolna

Iwona Sapela – język polski

Bożena Sąsiadek – plastyka, wychowanie do życia w rodzinie

Magdalena Sikorska – język polski, etyka

Anna Stramowska – biblioteka, język polski jako obcy

Agnieszka Stryjakowska – język polski

Marta Szmelcer – język niemiecki

Edyta Szydłowska – technika, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe, świetlica

ks. Teodor Tomasik – religia

Ilona Ułasiuk – chemia, matematyka

Grażyna Wasilewska –  biologia, przyroda

Monika Wolniak – pedagog szkolny

Aleksandra Zamyślewska – edukacja wczesnoszkolna

Pracownicy niepedagogiczni

Anna Bendyk

Andrzej Biedulski

Celegrat Beata

Grażyna Gliniecka

Sabina Guzowska

Magdalena Kuczmińska

Anna Lehman

Aleksandra Malinowska – (urlop)

Beata Markowska

Elżbieta Markuszewska

Justyna Nowaczyk

Gabriela Nowakowska

Grażyna Polakiewicz

Roza Saiibzhanova

Wioletta Wilczarska